Bestick silver svensk rund
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 42 delar, silver, modell svensk rund, stämplade GAB och A G Dufva, bestående av 13 bordsknivar, 12 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 4 smörknivar, ostkniv, silvervikt förutom knivar med stålblad 1072 g
Slitage
832666
2020-10-29