Bestick silver svensk rund

Bestick silver svensk rund
Bestick silver svensk rund
Bestick silver svensk rund
Bestick silver svensk rund
Bestick silver svensk rund
Bestick silver svensk rund

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

BESTICK, 42 delar, silver, modell svensk rund, stämplade GAB och A G Dufva, bestående av 13 bordsknivar, 12 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 4 smörknivar, ostkniv, silvervikt förutom knivar med stålblad 1072 g

Zustandsbeschreibung

Slitage

832666

2020-10-29