Sextant USA

Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA
Sextant USA

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEXTANT, USA, 1940/50-tal, Air Forces U.S. Army, i trälåda (höjd ca 14, 23,5x23 cm), mätinstrument A. B. Lyth medföljer

Slitage

832679

2020-10-31