Soffbord 1970-tal
2020-10-29
832680
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1970-tal, emaljerad bordsskiva, underrede fanérat i mahogny, höjd ca 56, 132x62 cm
Underrede med ytslitage