Teservis greystone

Teservis greystone
Teservis greystone
Teservis greystone
Teservis greystone
Teservis greystone
Teservis greystone

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

TESERVIS, (19 dlr), "Greystone", Denby, England, 1900-talets andra hälft, stengods, bestående av: 1 tekanna, 8 koppar med fat, 8 assietter, 1 sockerskål, 1 mjölkkanna

Smärre slitage

832686

2020-11-03