Sidobord på hjul

Sidobord på hjul
Sidobord på hjul
Sidobord på hjul
Sidobord på hjul
Sidobord på hjul
Sidobord på hjul

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, på hjul, med hylla, teakfanér, höjd ca 51,66x48 cm

Bruksslitage, spridda repor och märken

832687

2020-11-03