Karin Stackelberg

Karin Stackelberg
Karin Stackelberg
Karin Stackelberg
Karin Stackelberg
Karin Stackelberg
Karin Stackelberg

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

KARIN STACKELBERG (1877-1957): (2) "Brunn i Cordova - Spanien", "Granada 1905", signerade Karin Stackelberg, olja på pannå, ca 17,5x12 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

832693

2020-12-06