Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
KARIN STACKELBERG (1877-1957): (2) "Brunn i Cordova - Spanien", "Granada 1905", signerade Karin Stackelberg, olja på pannå, ca 17,5x12 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
832693
2020-12-06