Birgit Hygrell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BIRGIT HYGRELL (1903-1972): "Afton i Cannes", signerad och daterad B Hygrell 1958, olja på pannå, ca 27x35 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Kuntoraportti
Krackeleringar
832696
Päivämäärä:
2020-12-06