Birgit Hygrell

Birgit Hygrell
Birgit Hygrell
Birgit Hygrell
Birgit Hygrell
Birgit Hygrell
Birgit Hygrell

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BIRGIT HYGRELL (1903-1972): "Afton i Cannes", signerad och daterad B Hygrell 1958, olja på pannå, ca 27x35 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

Kuntoraportti

Krackeleringar

832696

Päivämäärä:

2020-12-06