Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAMAR, 8 st, 1800/1900-talets början, delvis förgylld metall och trä, 3 st i glas, storlek ca 5x3,5-24x19 cm

832699

2020-10-29