Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
INEZ LEANDER (1879-1969): Ekor, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 26,5x35,5 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
832710
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här