Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
INEZ LEANDER (1879-1969): Ekor, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 26,5x35,5 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Zustandsbeschreibung
832710
2020-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner