Inez Leander

Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander
Inez Leander

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

INEZ LEANDER (1879-1969): Ekor, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 26,5x35,5 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

Zustandsbeschreibung

832710

2020-12-06