Häst skuren

Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄST, tidigt 1900-tal, skuret trä, bemålat, tidigare leksakshäst, höjd 57, längd 70 cm

Skador, slitage och lagningar

832711

2020-10-29