Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GLAS, BRINGARE, 3 st, 1900-tal, tomtedekor, glas med text "God Jul", höjder ca 18-22,5 cm
1 glas med fotnagg
832723
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här