Glas och bringare med tomtemotiv

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GLAS, BRINGARE, 3 st, 1900-tal, tomtedekor, glas med text "God Jul", höjder ca 18-22,5 cm

1 glas med fotnagg

832723

2020-11-09