Figurin tomte på groda

Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda
Figurin tomte på groda

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, 1900-talets första hälft, tomte ridande på groda, bemålat lergods, höjd ca 14, längd 11 cm

Slitage, groda med fotnagg

832724

2020-11-09