Damskrivbord England
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
DAMSKRIVBORD med klaffar, 1800-tal, regency, 2 lådor i sargen, baksida med blindlåfor, fanerat i valnöt och mahogny, på hjultrissor i form av lejontassar, dragknoppar i mässing, höjd 73, 114x71, utfälld 172 cm
Fanerskador
832743
2020-10-29