Trädgårdsgrupp Malmsten
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Bergshamra", trädgårdsgrupp, 7 dlr, furu, bestående av: 1 par soffor, 2 bänkar, bord, 1 par karmstolar, soffornas längd 153, bänkarnas längd 150 resp 120, sitthöjd 41-45, bordets höjd 67, 120x71 cm
Bruksslitage, delvis lösa ribbor, lagningar, bord något ostabilt
832745
2020-10-31