Trädgårdsgrupp Malmsten

Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten
Trädgårdsgrupp Malmsten

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Bergshamra", trädgårdsgrupp, 7 dlr, furu, bestående av: 1 par soffor, 2 bänkar, bord, 1 par karmstolar, soffornas längd 153, bänkarnas längd 150 resp 120, sitthöjd 41-45, bordets höjd 67, 120x71 cm

Bruksslitage, delvis lösa ribbor, lagningar, bord något ostabilt

832745

2020-10-31