Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURIN "Pellerintomten", Höganäs, 18/1900-tal, glaserat lergods, omärkt, höjd ca 15 cm
Luva med lagning
832763
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här