Figurin Pellerintomten Höganäs

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

FIGURIN "Pellerintomten", Höganäs, 18/1900-tal, glaserat lergods, omärkt, höjd ca 15 cm

Luva med lagning

832763

2020-11-09