Matbord ek
2020-11-07
832765
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1900-talets slut, massiv ek, höjd ca 77, 180x90 cm, samt 1 iläggsskiva á 50 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage