Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av bord med 2 ilägg, diam 110, höjd 75, (ilägg 39x2) cm, fyra stolar, sitthöjd 45 cm
Slitage märken
832784
2020-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här