Matgrupp i rokokostil

Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av bord med 2 ilägg, diam 110, höjd 75, (ilägg 39x2) cm, fyra stolar, sitthöjd 45 cm

Slitage märken

832784

2020-11-07