Rörstrand parti

Rörstrand parti
Rörstrand parti
Rörstrand parti
Rörstrand parti
Rörstrand parti
Rörstrand parti
Rörstrand parti
Rörstrand parti

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, (6 dlr), 2 ytterfoder, 2 + 2 vaser, flintgods samt porslin, 1900-tal, blå dekor, samtliga märkta, höjder mellan 23-15 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, krackelyr, märken och fläckar

832794

2020-11-07