Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELEONORA HENNING, studie efter skulpturen Venus, blyerts, signerad Eleonora Hennig, ca 69x49 cm
Ingår i temaauktionen Grand Tour
Fuktfläckar samt ålders och hanteringsrelaterade skador
832805
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här