Eleonora Henning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ELEONORA HENNING, studie efter skulpturen Venus, blyerts, signerad Eleonora Hennig, ca 69x49 cm
Ingår i temaauktionen Grand Tour
Kuntoraportti
Fuktfläckar samt ålders och hanteringsrelaterade skador
832805
Päivämäärä:
2020-11-08