Eleonora Henning

Eleonora Henning
Eleonora Henning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ELEONORA HENNING, studie efter skulpturen Venus, blyerts, signerad Eleonora Hennig, ca 69x49 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Kuntoraportti

Fuktfläckar samt ålders och hanteringsrelaterade skador

832805

Päivämäärä:

2020-11-08