Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, Grand Tour souvenirer, 1900-talets första hälft, föreställande "Löparen från Herculaneum" samt "Bacchus", patinerad brons, socklar i serpentin, mått ink socklar ca 9 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Bruksslitage

832812

2020-11-08