Bordslampa Gemi

Bordslampa Gemi
Bordslampa Gemi
Bordslampa Gemi
Bordslampa Gemi
Bordslampa Gemi
Bordslampa Gemi
Bordslampa Gemi
Bordslampa Gemi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Gemi, 1950-tal, mässing och svart plast, riktbar skärm, höjd ca 37 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage

832813

2020-11-07