Leif Robert Eriksson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF ROBERT ERIKSSON (född 1939): "Danskt landskap", signerad L Robert E, olja på duk, ca 40x50 cm

832820

2020-11-14