Skål brons och silver

Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver
Skål brons och silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, 1800-tal, försilvrad brons, skulpterad dekor, i form av tjurhuvuden, höjd ca 17, diameter 27 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Åldersrelaterat slitage, har sannolikt legat i jorden

832821

2020-11-08