Fåtölj Malmsten
2020-10-31
832835
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, klädsel i grön ylle, betsade ben, med nackkudde, sitthöjd ca 47 cm
Klädsel med slitage/ skador, smärre fläckar