Byrå i sengustaviansk stil omkring 1850
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, omkring 1800-talets mitt, sengustaviansk stil, mahogny samt rotfanér, beslag i mässing, 3 lådor, mässingsskodda fotavslut, skiva av marmor, höjd ca 88, 105x50 cm, nyckel finns
Visst åldersrelaterat slitage
832838
2020-11-14