SIXTEN LUNDBOM oljemålning

SIXTEN LUNDBOM oljemålning
SIXTEN LUNDBOM oljemålning
SIXTEN LUNDBOM oljemålning
SIXTEN LUNDBOM oljemålning
SIXTEN LUNDBOM oljemålning
SIXTEN LUNDBOM oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

SIXTEN LUNDBOM (1895-1982): "Gerlesborg - Bohuslän" signerad Lundbohm ,olja på pannå, ca 33x41 cm

Ingår i temaauktionen Selected Art

832841

2020-10-31