Flöten 12 st i glas

Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas
Flöten 12 st i glas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLÖTEN, 12 st, 1800-talets andra hälft, i grön glasmassa, varav 6 st i jutenät, med puntelmärke, delar av dem ägarmärkta i glasmassan, initialerna RFC, B, EG, diam ca 10-14 cm

Jutenät med slitage på 2 flöten

832842

2020-11-03