Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
JIE, 6 dlr, 1900-talets mitt, porslin, poykromt bemålade, 2 skålar, 1 karott samt 3 tallrikar, höjder ca 12-14, diameter tallrikar 23 cm
1 st tallrik med nagg
832845
2020-11-09