Porslin JIE

Porslin JIE
Porslin JIE
Porslin JIE
Porslin JIE
Porslin JIE
Porslin JIE
Porslin JIE
Porslin JIE

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

JIE, 6 dlr, 1900-talets mitt, porslin, poykromt bemålade, 2 skålar, 1 karott samt 3 tallrikar, höjder ca 12-14, diameter tallrikar 23 cm

1 st tallrik med nagg

832845

2020-11-09