Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLARENCE BLUM (1897-1984):skulptur föreställande båt, brons, signerad Clarence Blum, daterad 1963, gjutarstämpel A Pettersson FUD, höjd ca 23, 11x7 cm
Smärre slitage
832852
2020-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här