Clarence Blum bronsskulptur

Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur
Clarence Blum bronsskulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLARENCE BLUM (1897-1984):skulptur föreställande båt, brons, signerad Clarence Blum, daterad 1963, gjutarstämpel A Pettersson FUD, höjd ca 23, 11x7 cm

Smärre slitage

832852

2020-11-14