Klubbat för:
1 400 SEK
2 500 SEK
SPEGLAR, 1 par, nyrokoko, rikligt skuren dekor, blank och mattföregylld, höjd ca 44 cm
Nagg, bruks och åldersrelaterat slitage
832858
2020-11-14