Oidentifierad konstnär kopia efter Zorn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Zorn: "Frileuse (Sommar)", signerad J. Carling, olja på duk, ca 55x46 cm

832861

2020-11-14