Klockgömmor och dosa

Klockgömmor och dosa
Klockgömmor och dosa
Klockgömmor och dosa
Klockgömmor och dosa
Klockgömmor och dosa
Klockgömmor och dosa
Klockgömmor och dosa
Klockgömmor och dosa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KLOCKGÖMMA, DOSA, 4 dlr, 1900-tal, förgylld metall, dosa i porslin, sevresliknande märke, höjder ca 5-11 cm

lock med dålig passform, slitage

832865

2020-11-09