Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR i form av lejon, cop A V Bissen, Gunder Larsson, målad gips, höjd ca 27 cm

Ingår i temaauktionen Grand tour

Smärre nagg och slitage

832875

2020-11-08