Bordsdekoration

Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSDEKORATION, i form av opaliserad ammonitfossil, monterad på röd korall och med en sockel i grön marmor (verde mere), höjd ca 11,5 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Slitage, nagg, mindre kantlagningar på sockeln

832880

2020-11-08