Guglielmo Giusti oljemålning

Guglielmo Giusti oljemålning
Guglielmo Giusti oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUGLIELMO GIUSTI (1824-1916) Utsikt över Neapelbukten med Vesuvius i bakgrunden, signerad G Giusti, olja på pannå, ca 14x30 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

832882

2020-11-08