Konsolhylla

Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLHYLLA, 1900-talets första hälft, i form av vädur i bronserad betong, skiva i röd marmor, höjd ca 19,5 cm samt 20,5x15 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Nagg, slitage

832883

2020-11-08