Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLHYLLA, 1900-talets första hälft, i form av vädur i bronserad betong, skiva i röd marmor, höjd ca 19,5 cm samt 20,5x15 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Nagg, slitage
832883
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här