Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CASSOLETTER (2), 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, hänklar med dekor av bockhuvuden, brons och marmor, höjd ca 29,5 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Slitage
832884
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här