Skulptur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, i form av byst föreställande Platon, patinerad brons, fritt stående på pelare i marmor, höjd (tillsammans) ca 31,5 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Slitage, nagg
832886
2020-11-08