Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
SKULPTUR, 1800-talet slut, i form av byst föreställande kvinna med konstfull håruppsättning, patinerad brons, höjd ca 23,5 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Slitage
832887
2020-11-08