Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talet slut, i form av byst föreställande kvinna med konstfull håruppsättning, patinerad brons, höjd ca 23,5 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Slitage

832887

2020-11-08