Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVPRESS, 1900-talets första hälft, i form av stegrande kentaur med båge, patinerad brons samt sockel i trä, höjd ca 19, sockeln 16,5x9 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Lagning på bakre benparet, möjligen ej komplett, slitage

832892

2020-11-08