Ram WMF

Ram WMF
Ram WMF
Ram WMF
Ram WMF
Ram WMF
Ram WMF
Ram WMF
Ram WMF

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

WÜRTEMBERISCHE METALLWARENFABRIK, ram, jugend, 1900-talets början, nysilver, märkt, ca 14,5x10 cm,

Slitage

832902

2020-11-09