DÖRRÖVERSTYCKE

DÖRRÖVERSTYCKE
DÖRRÖVERSTYCKE
DÖRRÖVERSTYCKE
DÖRRÖVERSTYCKE

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, i form av målning, tidigt 1900-tal, klassicerande motiv, olja på duk, osignerad, ca 184x71 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

flertalet mindre hål, lagning, slitage

832912

2020-11-08