Ernst Billgren färgetsning

Ernst Billgren färgetsning
Ernst Billgren färgetsning
Ernst Billgren färgetsning
Ernst Billgren färgetsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): komposition med blå katt, signerad Ernst Billgren och numrerad P.P, färgetsning, bildmått 27x33 cm

832914

2020-10-29