Folke Jupiter oljemålning
2020-10-31
832917
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOLKE JUPITER (1913-1979): "Motljus, Gotland/ Katthammarsvik", signerad Jupiter, olja på duk, ca 27x46 cm